Tu i tam w Cieszynie
Wernisaż wystawy autorstwa Julii Englisz, Julii Szczecińskiej, Kamila Drobika
21 kwietnia 2023, piątek, godzina 19.00
Klub pod amfiteatrem

„Tu i tam w Cieszynie”
Wernisaż wystawy fotograficznej Julii Englisz, Julii Szczecińskiej i Kamila Drobika
Klub pod amfiteatrem, 21 kwietnia 2023, godzina 19.00
21 kwietnia 2023 godz. 19:00 odbędzie się również premiera etiudy „Risus in tenebris” autorstwa Michała Mrzyka https://fb.me/e/37e06c9xp
Pomysł na „Tu i tam w Cieszynie”, czyli wyjazd naszej trójki na plener fotograficzny do Cieszyna powstał na zajęciach fotograficznych, prowadzonych przez Pana Mariusza Gruszkę. Został on zaproponowany przez Julię Szczecińską na co my, czyli Julia Englisz i Kamil Drobik odpowiedzieliśmy, że jest to dobry pomysł, ponieważ na zajęciach oraz plenerach, organizowanych przez AKF Klaps całkiem dobrze się dogadujemy. Po dotarciu na miejsce nie mieliśmy konkretnego celu, dlatego postanowiliśmy iść przed siebie i szukać miejsc do fotografowania. Pomimo ponurej pogody nie brakowało nam humoru oraz chęci na przemieszczanie się ulicami Cieszyna, fotografując to co wpadnie nam w oko.
Kamil
I słów kilka o nich.
Nazywam się Julia Englisz i chodzę do 8 klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Chybiu. Fotografią interesuję się od około 3 lat. A zaczęłam tę przygodę przez moją przyjaciółkę, która namówiła mnie na warsztaty.
Julia Szczecińska. Jestem młodą dziewczyną, która interesuje się fotografią, od dwóch lat chodzę na zajęcia fotograficzne. Chodzę do szkoły gastronomicznej w Cieszynie.
Mam na imię Kamil i mam 16 lat. Uczęszczam do szkoły zawodowej. Fotografią interesuję się od czasu dołączenia do AKF Klaps.