24.02 (niedziela) godz. 19.00

„Klub pod Amfiteatrem”

Prezentacja po plenerowa – wernisaż wystawy i pokaz etiud – Laliki 2022

bilet: 1 zł

Uczestnicy i uczestniczki mówią o tym wyjeździe tak:

Jako AKF „Klaps” wybraliśmy się do leżących na uboczu Lalik nieopodal Żywca. Spędziliśmy miło i pracowicie weekend. Realizowaliśmy mikroprojekty filmowe, oglądaliśmy i omawialiśmy filmy, a także socjalizowaliśmy się ze sobą. Zawsze będziemy pamiętać ten wyjazd.

Paweł Maciałowicz

Plener był dla nas momentem na wzajemne poznanie się i stworzenie etiud filmowych. Dzielnie zwiedzaliśmy zakamarki Lalików. Wolny czas spędzaliśmy grając w planszówki, rozmawiając i ciesząc się swoim towarzystwem. Z niecierpliwością czekamy na kolejne plenery.

Olga Pękala

Niesamowite przeżycie. Nie zapomniane przygody . Świetna architektura. Wspaniali ludzie!

Julia Szczecińska

Plener w Lalikach rozpoczęliśmy podróżą pociągiem. W trakcie pobytu dopisywała nam ładna, wakacyjna pogoda. Robiliśmy zdjęcia, nagrywaliśmy filmy i świetnie się bawiliśmy. Nie obyło się również bez wieczornego ogniska i grania w gry planszowe.

Sabina Ociepka

Byliśmy na plenerze fotograficzno-filmowym. Byliśmy w Lalikach. Było kilka zadań warsztatowych, dwa ogniska, rozgrywki w planszówki, seanse filmowe, rozmowy i dużo ciekawych obserwacji.

W wyprawie wzięli udział: Julia Szczecińska, Julia Englisz, Sabina Ociepka, Łukasz Napora-Rutkowski, Kamil Drobik oraz Daria Kokot, Olga Pękala i Paweł Maciałowicz. Zajęcia fotograficzne poprowadził Mariusz Gruszka a filmowcami opiekowała się Anna Zachurzok. O sprawy wszelkie i dobrostan wszystkich dbały Joanna Maciałowicz i Renata Zocha Kocur.

Za rok musicie jechać z nami :)))

Anna Zachurzok

Plener w Lalikach był super sposobem, nie tylko na rozwijanie swoich pasji w prześlicznym otoczeniu, lecz również na nawiązanie lepszych kontaktów z uczestnikami. Była to bardzo miła forma spędzenia czasu podczas wakacji i  okazja do zebrania wielu wspomnień.

Julia Englisz

 

 

WERNISAŻ: