28.05.2021 (piątek) godz. 19.00
Klub pod Amfiteatrem
YOUTUBE AKF „Klaps” lub stacjonarnie*
WYSTAWA FOTOGRAFII „Stare ruiny”

*Prosimy o śledzenie naszych social-mediów, tam podamy dokładne informacje o formie wernisażu.

Zapraszamy na szczególny wernisaż wystawy fotograficznej, szczególny z wielu powodów. Oczywiście wszystkich wystawiających artystów uważamy za szczególnych i z ogromną uwagą traktujemy ich prace, ale… Julia dołączyła do grupy fotograficznej w bardzo dziwnym momencie, najdziwniejszym w historii świata, jest to jej pierwsza wystawa a to zasługuje na wyjątkowe traktowanie, kolejny powód to potencjał, który w niej drzemie i który mamy nadzieję rozwinąć. Mało? To zobaczcie jej fotografie i przyglądajcie się jej działaniom w przyszłości. A Julia o sobie i swojej pierwszej, wyjątkowej wystawie pisze niżej.

O autorce i wystawie:

Nazywam się Julia Englisz i chodzę do 6 klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Chybiu. Fotografią zajmuję się od niecałego roku, a zaczęłam tę przygodę przez moją przyjaciółkę, która namówiła mnie na warsztaty.

Temat zdjęć to stary, opuszczony budynek. Był kiedyś zamieszkiwany przez trzy rodziny, które zajmowały jedną stronę budynku i dzieliły swoje lokum ze zwierzętami, które żyły po drugiej stronie.  Jest to bardzo stara budowla, ma ponad 100 lat, lecz nadal ma swój urok.