Marcel Matloch | Rozumieć świat 

22 marca 2024,

piątek, godzina 19.00,

Klub pod Amfiteatrem,

wstęp 1 zł

Moja przygoda z fotografią w AKF Klaps zaczęła się już prawie 3 lata temu. Od początku tej przygody wiedziałem, że  na moich zdjęciach chcę widzieć elementy natury. Odkąd pamiętam zawsze kochałem zwierzęta, lecz nie uwieczniałem  ich na zdjęciach, a teraz to robię i jeszcze lepiej widzę ich wielkie serca. Kiedy aparat trafia do mojej ręki, zaczynam inaczej spostrzegać świat, nagle przybiera więcej barw i po sekundzie słychać dźwięk migawki. Przez fotografię stałem się bardziej spostrzegawczy i lepiej rozumiem otaczający mnie świat.

Dzięki fotografii poznałem wielu miłych ludzi, którzy wspierają moją pasję i takich ludzi znajduję w AKF Klaps. Jestem bardzo pomysłowym człowiekiem i często się zdarza, że fotografuję różne rzeczy kilka razy i zawsze to zdjęcie jest wykonane inaczej. Najbardziej w fotografowaniu przyrody podoba mi się to, że widać te dary, które dostaliśmy, widać piękno ziemi, widać niezliczone barwy, które na swój sposób dają ziemi pocieszenie, które sprawiają, że nasz świat nie jest tak ponury i to właśnie chcę przekazać osobom, które oglądają moje zdjęcia.

Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pomagają mi się rozwijać. Ucieszę się, kiedy przyjdziecie obejrzeć moją wystawę, ponieważ mam bardzo wielkie marzenia związane z aparatem i mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować, ale jeszcze długa droga przede mną.

 Marcel