Perukarka reż. Zbigniew Wróbel

19 stycznia 2024 (piątek)

godzina 19.00

Klub pod Amfiteatrem

wstęp 1 zł

Jest to film o ludzkiej pasji, która stała się nie tylko wykonywanym zawodem, ale i wykładnią życia. Pani Maria Dyczek jest takim wybranym przykładem, która ukształtowała i zmieniła swoje życie pod wpływem sprzyjających okoliczności i pomocy przychylnych jej ludzi. Człowiekowi z pasją łatwiej jest znieść wszystkie trudności losu i walczyć z nimi poprzez umiejętne dozowanie szczęścia bycia wolnym.

To zapamiętanie się w swojej pracy jest lekarstwem na wszystko zło i drogą do rozwoju swojej osobowości, oraz umiejętnością dostrzegania wszystkich pozytywów życia jak piękno otaczającego nas świata i miłość bezwarunkowa do siebie i do innych ludzi.

  • O autorze: Zbigniew Stanisław Wróbel.

Niezależny realizator filmowy, twórca autorskich filmów i programów telewizyjnych dla polonijnej telewizji w New Britain, stan Connecticut, USA. Realizator filmów promocyjnych, reklamowych, dokumentalnych, fabularnych, reportaży okolicznościowych. Obecnie skupia się na reportażach i filmach dokumentalnych. Publikuje na YouTube i współpracuje z Regionalną Telewizją „Bielsko”. Związany z AKF „Klaps”.

 

fot. Julia Trzebuniak, Marcel Matłoch, Ryna Jeromin