Amatorski Klub filmowy „Klaps” zakończył zdjęcia plenerowe do najnowszej produkcji pod tytułem „Mentor” w reżyserii Kuby Szczyrby. Przepiękna złota polska jesień sprzyjała realizacji założonych zdjęć, których ze względu na trudność techniczną, obawialiśmy się najbardziej. Strach był, na planie jeszcze sie nasilił, ale na końcu wszystko skończyło się szczęśliwie…. Przed nami teraz okres postprodukcji i mamy nadzieję, że na wiosnę spotkamy się wszyscy na uroczystej premierze. Do zobaczenia !

„Mentor”

Niespodziewana wizyta tajemniczych gości, zmienia całkowicie życie głównej bohaterki Julii,  samotnie żyjącej młodej dziewczyny. Czy nagły, całkowicie odmieniający jej życie zwrot, przyniesie upragnione szczęście i zadowolenie? Czy tylko przysporzy kłopotów i trosk?

Jak ważna jest w życiu przyjaźń  i opieka ze strony nam bliskich? Czy życie w blasku fleszy to coś o czym wszyscy naprawdę marzymy? Te wszystkie pytania postawione przed Julią znajdą odpowiedź w jej nowym życiu? A może okaże się że ta bajka nie jest taka piękna? Może tajemniczy Mentor pomoże w odpowiedzi…  „Mentor” to pierwszy w historii klubu film sensacyjny, z wieloma zaskakującymi rozwiązaniami.