Piękny letni dzień, trochę publiczności, kilka drużyn – na stadionie RKS „Cukrownik” Chybie odbywa się turniej piłkarski. Nie udało się ustalić czy w rozgrywkach uczestniczyły drużyny „Cukrownika” czy też „Cukrownik” zmagał się z jakimiś innymi klubami.

Pan Jan Strządała na facebooku wspomina o tym, że „to były drużyny złożone z mieszkańców gminy Chybie, pracowników cukrowni pod różnymi wymyślonymi nazwami np.Bloki, Cukrownia itp dokładnie już tych nazw nie pamiętam”

 

Na zdjęciu nr 14 (ostatnie zdjęcie w galerii) zostali rozpoznani: Na pierwszym głównym zdjęciu ciemne koszulki stoją od lewej: n/n, n/n, z tyłu niewidoczny Z.Papkoj, R.Bambach, Z.Pieszka, Z.Duda, E.Pisarek /senior/, A.Borowski /ciemne koszulki/, E.Pisarek, klęczą od lewej: n/n, K.Zygma, M.Gawlik, J.Strsządała, D.Toman, M.Perlega, n/n, M.Sobala, J.Smyczek, Z.Ryś, Cz.Ryszka /białe koszulki/ A.Fortuna .

Kolejno rozpoznano: Na pierwszym zdjęciu bramkarz A.Dziendziel, na zdjęciu nr 6 drużyna ciemne koszulki nazwy nie pamiętam stoją od lewej: n/n, St.Smyczek, R.Folek, K.Folek, L.Mrzyk, Cz.Fuchs, n/n. Klęczą od lewej: K.Żerdka, K.Gandzel, T.Matloch, J.Niemiec,J.Dziendziel, F.Pietrzyk,B.Kurcjusz, leży A.Szczyrba.