22.03.2019 (piątek) godz. 19.00

salka AKF „Klaps”

50 LAT AKF „KLAPS” !

WYSTAWA FOTOGRAFII „MAGICZNE SZKŁO”

wstęp wolny

O wystawie

Poszukując tematu zdjęć, natknęłyśmy się na materiał jakim jest szkło. Szkło, z jednej strony tak trudne do realizacji materiału zdjęciowego, po bliższym oswojeniu się z jego transparentnością, okazało się skarbnicą możliwości w tworzeniu magicznych obrazów.

Nikola Gruszka – lat 11, oprócz fotografii w jej kręgu zainteresowań znajduje się również gimnastyka akrobatyczna. Na spotkania grupy fotograficznej uczęszcza od 2 lat. Swoją przygodę z fotografią rozpoczęła zwracając uwagę na otaczający ją krajobraz.

Magdalena Kusz – lat 12, na spotkaniach fotograficznych w Klapsie pojawiła się przed niespełna rokiem, przede wszystkim poszukując nowych koleżanek. Poza fotografią uczy się grać na flecie poprzecznym, interesuje się też matematyką. W fotografii ceni możliwość kreowania obrazu.

Julia Gabryś – lat 10, od niespełna roku uczestnicząc w spotkaniach grupy fotograficznej powoli odkrywa możliwości medium jakim jest fotografia. Rozpoczynając od fotografowania pejzaży powoli odkrywa również możliwości realizacji zdjęć z wykorzystaniem martwej natury. W wolnych chwilach lubi słuchać muzyki.