• DARKA NA SLIDESHOW.jpg
  • kadr z filmu Kuby Bortlika3.jpg
  • WSPOLPRACA TVT.jpg
  • KRZYSIESLIDESHOW1.jpg
  • MACIALOWICZ SLIDESHOW1.jpg
  • MICHALEK SLIDESHOW1.jpg
  • kadr3 kopia.jpg
  • tlo fb zostan.jpg

Pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych "MŁODZI W KLAPSIE"

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

22.11 (piątek) godz. 19.00

salka AKF "Klaps"

"50 LAT AKF KLAPS"

pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych "MŁODZI W KLAPSIE"

wstęp wolny

 

"PASJA" - real. Kuba Bortlik

Film "Pasja" przedstawia hobby nastolatków w Chybiu. Starałem sie pokazać jak środowisko moich rówieśników, ich zainteresowania i problemy wyglądają "od środka".

o mnie: Nazywam się Kuba mam 14 lat. Jestem uczniem liceum, który interesuje się kręceniem filmów oraz uczęszcza do "KLAPSA" od 4 lat.

 

"POCIĄG DO KOLEI" - real. Paweł Maciałowicz

Film jest spojrzeniem na kolej z perspektywy dwóch bohaterów - emerytowanego maszynisty, który całe życie przepracował na kolei i studenta transportu kolejowego, dla którego kolej stała się nie tylko kierunkiem studiów, lecz również pasją.

o mnie: Jestem Paweł mam 15 lat i jestem uczniem klasy 1 liceum ogólnokształcącego. W AKF "Klaps" działam od roku 2013. Koleją nieco zainteresowałem się z uwagi na codzienne dojazdy do szkoły, jak i rozmowy z moim dziadkiem - emerytowanym maszynistą, więc postanowiłem stworzyć ten dokument.

 

"DZIEŃ JAK CODZIEŃ 2019" - real. Krzysztof Stokłosa i Kamil Holeksa

Film przedstawia codzienność nastolatków. Pokazujemy miejsca, w których przebywamy, co robimy a także problemy, które są wokół nas.

O autorach:  

Krzysiek

Mam na imię Krzysiek, mam 15 lat. Mieszkam w Zarzeczu, chodzę do 1 klasy technikum w Skoczowie. Często chodzę z Kamilem "po Chybiu", włóczymy się po "naszych" miejscach . Spotkania z ludźmi, którzy tam przesiadują zainspirowały nas do stworzenia filmu.

Kamil

Cześć mam na imię Kamil, mieszkam w Chybiu i tak jak Krzysiek mam 15 lat. Chodzę do szkoły w Bielsku do 1 klasy zawodowej. Dużo myślałem o czym zrobić film, w końcu wpadliśmy z Krzyśkiem na pomysł, żeby zrobić film o nas.

 

"DWORZEC, PARK, RYNEK, DWORZEC" - real. Michał Mrzyk

Ujęcia powstały na plenerze filmowym w Pszczynie. Nie miałem określonego tematu, włączyłem kamerę i po prostu kręciłem . Tytuł powstał przy montażu i odzwierciedla kolejność miejsc przedstawionych w filmie.

O autorze:

Nazywam się Michał, chodzę do 6 klasy. Do klubu należę od dwóch lat, przez naukę w "Klapsie" zacząłem zwracać uwagę na szczegóły, których normalnie się nie zauważa. Interesuję się nauką, matematyką oraz filmem. Lubię wycieczki górskie.

Czytany 443 razy

socialmedia

logo

ul. Cieszyńska 2   //  43-520 Chybie

Bądź zawsze na bieżąco