• Zwiastun daria
  • Ustka Daria na stronę większe Kopia
  • Ustka kuba B na stronę Kopia 2
  • Ustka Bartek oryginał Kopia 2
  • michal ustka 1

Spotkanie projektowe z Krzysztofem Gołuchem fotografikiem

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

07.12.2018r. godzina 19:00

Budynek AKF "KLAPS"

Spotknie projektowe -Krzysztof Gołuch-Fotografik

Krzysztof Gołuch. Fotografik. Jest absolwentem UŚ w Katowicach, ATH w Bielsku-Białej oraz Instytutu Kreatywnej Fotografii UŚ w Opawie. Obecnie doktorant na tejże uczelni. Zajmuje się fotografią dokumentalną, której głównym tematem jest człowiek. Od kilku lat fotografuje środowisko osób niepełnosprawnych. Mieszka i pracuje w Knurowie. Należy do Związku Polskich Artystów Fotografików. Zdjęcia fotografa znajdują się w zbiorach Muzeum Śląskiego. Swoje fotografie prezentował na wystawach w kraju i za granicą, m.in. w: Czechach, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Macedonii, Brukseli i Luksemburgu. Jest autorem albumu fotograficznego Co siódmy.

Z ostatniej chwili: w śród nagrodzonych prac konkursu „World Press Photo 2018” znalazło się 8 zdjęć Krzysztofa Gołucha z cyklu „W pracy”

 

Fotografik spotka się z nami w „Klapsie”, pokaże nam zdjęcia, opowie o fascynacjach, inspiracjach i wyborach artystycznych. Przyjdźcie go poznać.

Projekt „Ekspedycja do źródeł czyli dokument w Chybiu” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej

 

Niezwykle miło i ciepło na sercu gdy przeczyta się takie słowa „Amatorski Klub Filmowy "KLAPS" to niezwykłe miejsce z wspaniałymi ludźmi. Właśnie w tym miejscu, gdzie można jeszcze poczuć ducha Krzysztofa Kieślowskiego, wspólnie z Michałem Szalastem, spotkaliśmy się z miłośnikami filmu i fotografii."- Krzysztof Gołuch

 

Czytany 294 razy
logo

ul. Cieszyńska 2   //  43-520 Chybie

Bądź zawsze na bieżąco