• Zwiastun daria
  • Ustka Daria na stronę większe Kopia
  • Ustka kuba B na stronę Kopia 2
  • Ustka Bartek oryginał Kopia 2
  • michal ustka 1

Spotkanie z cyklu "Wspomnienie o Franciszku" oraz Prezentacje poplenerowe - Ustka 2018

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

12.10 (piątek ) godz. 18.00

salka AKF "Klaps"

Spotkanie z cyklu "WSPOMNIENIE O FRANCISZKU" oraz PREZENTACJE POPLENEROWE - USTKA 2018

wstęp wolny

 "Wspomnienie o Franciszku"

Minął już piąty rok od odejścia naszego wspaniałego Prezesa Franciszka Dzidy. Mamy jednak nieustające wrażenie Jego stałej obecności wśród nas i inspiracji do działań filmowych i klubowych. Staramy sie pracując wytrwale dalej kontynuować rozpoczęte przez Niego dzieło pod nazwą AKF "Klaps". Franciszek Dzida niespecjalnie lubił klasyczne akademie, więc nasze spotkanie pod tytułem "Wspomnienie o Franku", będzie luźną dyskusją i wspomnieniem fantastycznej i niepokornej Postaci jaką niewątpliwie był On sam.

Projekt „Ekspedycja do źródeł czyli dokument w Chybiu” ma bardzo ważny cel: przywrócić właściwe miejsce dokumentu w „Klapsie”. O tym, że dokument jest ważny zawsze powtarzał Pan Franciszek i czas sobie o tym przypomnieć. O tym, że Pan Franciszek i pamięć o nim jest ważna będziemy powtarzać. O tym, że „Klaps” dla Chybia jest ważny, będziemy trąbić. A w piątek właśnie wspomnimy Pana Franciszka, pogadamy o „Klapsie” i pochwalimy się nowymi dokumentami. Bądźcie z nami :)

Impreza „Wspomnienie o Franku” jest częścią projektu. Projekt „Ekspedycja do źródeł czyli dokument w Chybiu” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej

Spełniliśmy nasze plany i marzenia i BYLIŚMY NA PLENERZE W USTCE. Odbyliśmy szaloną podróż pociągiem, wsparło nas wiele osób, trafiliśmy do wspaniałego pensjonatu, mieliśmy różne przygody, spotkaliśmy świetnych ludzi. Uczestnicy realizowali cały szereg tematów: fotografowali i filmowali naturę, ludzi, architekturę, gminę Ustka, miejscowość wypoczynkową, no i morze. Było pracowicie i ekscytująco, czasem ostro, dużo chodziliśmy. Teraz zapraszamy na PREZENTACJE POPLENEROWE – USTKA 2018.

Wystawa fotografii dokumentalnej jest częścią projektu. Projekt „Ekspedycja do źródeł czyli dokument w Chybiu” dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Cieszyńskiej Młodzieży Twórczej

Czytany 297 razy
logo

ul. Cieszyńska 2   //  43-520 Chybie

Bądź zawsze na bieżąco